به گزارش روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي شهر بفروئیه ، مهندس طباطبائی شهردار بفروئیه بمناسبت مبعث رسول اکرم(ص) پیام تبریکی را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي شهر بفروئیه ، مهندس طباطبائی شهردار بفروئیه بمناسبت مبعث رسول اکرم(ص) پیام تبریکی را صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

هو الَّذِی بَعَثَ فِی الْأُمِّیِّینَ رَسُولاً مِنْهُمْ یَتْلُوا عَلَیْهِمْ آیاتِهِ وَ یُزَکِّیهِمْ وَ یُعَلِّمُهُمُ الْکِتابَ وَ الْحِکْمَهَ وَ إِنْ کانُوا مِنْ قَبْلُ لَفِی ضَلالٍ مُبِینٍ (جمعه- 2)

27 رجب سالروز برانگیخته شدن پیامبر عظیم الشان اسلام،گل سرسبد بوستان هستی،پیام آور رحمت و مهربانی،حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله یکی از بزرگترین روزهای خدا و اعیاد مسلمین جهان است. روز مبعث، روز تکوین آیه های رسالت و روز تجلی رحمت الهی است. در این روز باران نور،دستان خسته تاریخ را روشن کرد و طلیعه ایمان بر بلندای انسانیت درخشید.آن هنگام که رسول اکرم(ص)پیامبر گرانقدر اسلام، از سوی خداوند متعال بر پیامبری برگزیده شد، خردگرایی و معنویت برخرافه گرایی و جهل برتری یافت و بشریت از بند اسارت نفسانیات و شرارت به در آمد. مبعث هنگامه بلوغ و نقطه پایانی بر شرک و خرافه و بت پرستی است.اینجانب فرا رسیدن این عید بزرگ را به همه مسلمین و پیروان راستین نبوت در سرتاسر جهان هستی به ویژه مردم شریف بفروئیه تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند منان عزت، سربلندی و سرافرازی روز افزون اسلام و مسلمین را مسئلت داریم.

سید مهدی طباطبائی
شهردار بفروئیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *