بیانیه مشترک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهربفروئیه در پی حادثه تروریستی کرمان

شهرداری و شورای شهر بفروئیه, [۰۳.۰۱.۲۴ ۱۸:۳۴]

بیانیه مشترک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهربفروئیه در پی حادثه تروریستی کرمان

«انا لله و انا الیه راجعون»

بار دیگر سفاکان عالم با حمایت استکبار خونخوار جهانی جنایت دیگری را رقم زدند، و زبونی و حقارت دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی و مزدورانش را آشکارتر کردند.

به خاک و خون کشیده شدن زنان و مردان و کودکانی که برای گرامیداشت سالگرد شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی، در گلزار شهدای کرمان،گردهم آمده بودند، چیزی جز رذالت، ددمنشی و وحشی گری عوامل پلید استکبار و صهیونیسم بین الملل نمی‌تواند باشد.

مردم غیور، ولایتمدار و آگاه این مرز و بوم، دیرزمانی است که برای استقلال، پیشرفت، حاکمیت ارزش‌های الهی و اهتزاز عزتمند پرچم اسلام ناب محمدی (ص) بر سرای میهن، عزیزترین عزیزان خود را به پیشگاه خداوند کریم تقدیم کرده است، و قطعاً چنین مردمانی در مقابل رذالت‌های وحشیانه عوامل حقیر استکبار جهانی از پیمودن مسیر عزّت و سربلندی و راه اسلام و انقلاب و شهدا باز نخواهند ایستاد و استوارتر از گذشته این راه را خواهند پیمود.

اینجانبان شهادت مظلومانه شهدای حادثه تروریستی را بمحضر حضرت ولیعصر «عج» رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت شریف ایران اسلامی و خانواده‌های این شهیدان عزیز تبریک و تسلیت عرض نموده، برای شهیدان والامقام این حادثه تروریستی، غفران و رحمت واسعه الهی و آرامش در جوار اولیاءالله، و برای مجروحان شفای عاجل و کامل را از خداوند متعال خواستاریم.

💠روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهربفروئیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *