شهرداربفروئیه با انتشار پیامی از حضور حماسی و باشکوه مردم شهربفروئیه در انتخابات یازدهم اسفند ماه تشکر و قدردانی کرد .

شهرداربفروئیه با انتشار پیامی از حضور حماسی و باشکوه مردم شهربفروئیه در انتخابات یازدهم اسفند ماه تشکر و قدردانی کرد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهربفروئیه ؛ مهندس طباطبائی ضمن تبریک به ملت شریف ایران به دلیل حضور حماسی در انتخابات یازدهم اسفند ماه گفت: ملت همیشه در صحنه بار دیگر با حضور پرشور خود در انتخابات ۱۱ اسفند ماه حماسه‌ای بزرگ را خلق کردند و جلوه‌هایی از صلابت و اقتدار کشور ایران را به نمایش گذاشتند.

وی در ادامه با اشاره به حضور گسترده مردم شهر بفروئیه در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی ، افزود: جای بسی خوشحالیست که مردم فهیم این سرزمین با درایت و بصیرت پای صندوق های رای حاضر شده تا در سرنوشت کشورشان نقش تعیین کننده ای داشته باشند و دشمنان را همانند حضورهای حماسی دیگر نا امیدتر کنند .
سید مهدی طباطبائی بفروئی با تاکید بر اینکه استقلال، عزت وآبادانی امروز این سرزمین مدیون ملتی است که هیچ گاه در برابر ظلمت و دشمنی کوتاه نمی آیند ، اظهار داشت: مردم ایران با خلق حماسه سیاسی، زیباترین جلوه های عشق به میهن را به تصویر کشیدند و به دشمنان نشان دادند که در سخت ترین شرایط نیز همواره نظام مقدس جمهوری اسلامی را تا پای جان حمایت خواهند کرد .

وی گفت: اينجانب از حضور گسترده مردم حماسه ساز شهر بفروئیه که با حضور در شعب اخذ راي با آرمانهاي امام راحل و انقلاب اسلامي تجديد پيمان كردند و در تعیین سرنوشت کشور خویش قدمی بزرگ برداشتند ، مراتب تشکر و قدرداني را به عمل می آورم .

سید مهدی طباطبائی بفروئی
شهردار بفروئیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *