شهردار بفروئیه در پیامی از همه مردم ایران به‌خصوص شهروندان شهر بفروئیه برای شرکت هرچه باشکوه‌تر در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو دعوت کرد.

شهردار بفروئیه در پیامی از همه مردم ایران به‌خصوص شهروندان شهر بفروئیه برای شرکت هرچه باشکوه‌تر در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو دعوت کرد.

نهال انقلاب اسلامی سال 1357 پس از سال‌ها و با طی کردن لحظات و حوادث سخت و تاریخی، با پشت سرگذاشتن دشمنی‌ها از سوی استکبار جهانی و ایادی داخلی که جنگ تحمیلی هشت‌ساله و کارشکنی‌های دهه 60 تروریست‌های منافق، و با ریخته شدن خون هزاران هزار شهید گلگون‌کفن در همه سال‌های این 4 دهه، به درختی نیرومند و تنومند تبدیل‌شده است تا امروز نه فقط در غرب آسیا و خاورمیانه که سراسر جهان صدای رسایش، آوای عدالت‌طلبی و ظلم‌ستیزی مظلومان تاریخ باشد.
در این مسیر افراد و دولت‌ها با رأی ارزشمند مردم و تحت لوای قانون اساسی می‌آیند و می‌روند. این آمدن‌ها و رفتن‌ها طی شد تا نوبت به دولتی رسید که رئیس‌جمهورش جان برکفانه کوه و دشت و بیابان و ذره‌ذره این خاک را زیرپا گذاشت تا صدای مردمش را بشنود، با آن‌ها سخن بگوید و از دردهایشان با خبر شود.
حال که مسیر دولت سیزدهم با شهادت رئیس‌جمهور عزیز و ولایت مدار و جهادگرمان به پایان نرسید این وظیفه تک‌تک ماست تا به‌عنوان یک ایرانی وطن‌دوست پا جای پای این سید شهید بگذاریم و فرمان هدایت قوه مجریه را به دست آن‌که شایسته‌اش است بسپاریم. بدین‌جهت از همه مردم شریف ایران به‌خصوص شهروندان شهر بفروئیه دعوت می‌کنم تا یکباردیگرباحضور در پای صندوق‌های رأی این امانتی که بر دوش داریم را به سرمنزل مقصود رسانده و نگذاریم دشمنان این سرزمین فکر و خیالی خام به ذهنشان خطور کند.

سید مهدی طباطبائی بفروئی
شهردار بفروئیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *