✅پیام شهرداربفروئیه به مناسبت روز قدس و دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی

✅پیام شهرداربفروئیه به مناسبت روز قدس و دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بفروئیه ، مهندس طباطبائی در پیامی ضمن محکوم کردن اقدامات رژیم غاصب اسرائیل و آمریکا در سرزمین های اشغالی، مردم را برای شرکت باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در ماه مهمانی الهی ، عبادت مردان و زنان مومن و شب زنده دار ایران اسلامی به آخرین جمعه رمضان رسید تا طعم شیرین روزه داری را به حلاوت ماندگار حمایت از مظلومان فلسطین و انزجار از مستکبران جهان پیوند دهد.

روز قدس، روز خیزش مسلمانان دنیا در حمایت از مظلومان جهان و یادگار ماندگار حضرت امام خمینی (ره) در راستای زنده‌نگهداشتن روحیه ظلم‌ستیزی و ظلم‌ناپذیری مردم ایران و جهان در مقابل استکبار و استبداد است.

روز قدس روزی است که باید پرچم آزادی خواهی در سراسر دنیا برافراشته شود و همه دولتهای زور گو بدانند که مردم ما با تمام توان حامی مستضعفان و محرومان دنیا هستند.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما مردم ولایتمدار شهربفروئیه در این ماه مبارک، از همه اقشار مختلف مردم شهر دعوت می نمایم ، تا بار دیگر با حضوری پرشورتر از سال های گذشته در راهپیمایی روز جهانی قدس، تجلی همبستگی و همدلی خود را در دفاع از قدس عزیز و مردم مظلوم فلسطین نشان دهند.

سید مهدی طباطبائی بفروئی
شهردار بفروئیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *